Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Джерела безперебійного живлення

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити джерела безперебійного живлення в Україні

В сучасних умовах джерела безперебійного живлення дуже потрібні. Адже вони забезпечують постійну роботу електроприладів навіть під час відключення світла. Що ж таке безперебійник та як його вибрати?

Для чого потрібне джерело безперебійного живлення?

Насамперед це пристрій, що стабілізує напругу до заданих параметрів. Простіше кажучи, джерела безперебійного живлення необхідні для того, щоб попереджувати вихід з ладу різноманітних електроприладів тоді, коли зникає електроенергія або відбуваються коливання напруги.

Коли присутні відключення світла, то такі пристрої забезпечують тривалу роботу електроприладів. Час і потужність залежатимуть від конкретного обладнання. На сьогоднішній день такі прилади є прямою необхідністю. Їх використовують як для роботи у квартирах, так і в заміських будинках. Вони необхідні для безперебійної роботи стаціонарних комп’ютерів, котлів, холодильників, дрібної побутової техніки, роутерів, телевізорів.

Для більшості сервісних центрів такі прилади теж є необхідними. Адже, якщо потрібно працювати безперебійно, обробляти велику кількість інформації, то робота повинна відбуватися без жодних перерв. Такі пристрої дуже необхідні у серверних, через те, що це дозволяє конкретній організації працювати без втрат, коректно і правильно.

Однією з найважливіших сфер використання джерел безперебійного живлення є медицина. Адже їх можна застосовувати для того, щоб підключати апарати штучної вентиляції легень, інкубатори, реанімаційне обладнання та ряд інших медичних приладів.

Види джерел безперебійного живлення

Загалом існує три типи джерел безперебійного живлення:

  • Релейні. Їх ще називають Off-line UPS. Вони вмикаються лише тоді, коли немає електропостачання. Вони не стабілізують напругу. Працюють до тієї пори, поки не з’явиться світло, або не вичерпається заряд енергії. Такі джерела живлення порівняно недорогі, їх легко експлуатувати, а також вони підходять до стандартних побутових приладів.
  • Лінійно-інтерактивні. Їх ще називають Line-interactive UPS. Ці джерела мають складнішу конструкцію та вбудований стабілізатор. Вони необхідні для роботи домашніх електроприладів, невеликих серверних, для мережевого обладнання. Мають широкий діапазон регулювання, а також комплект програмного забезпечення.
  • Джерела безперервної дії. Їх ще називають On-line UPS. Це досить складний тип пристроїв, який може перетворювати енергію у два етапи. Спочатку зі змінної напруги у постійну і навпаки. Їх застосовують для обслуговування великих котлів, дорогих апаратів, серверних та ін. Такі джерела миттєво перемикаються на батарею та мають стабільні параметри напруги.

Як обрати джерело безперебійного живлення?

У магазині Top Unity є безперебійники відомих торгівельних марок: APC, Legrand, Eaton, FSP Group, Digitus, Trust та інші. Вони мають різну вартість та характеристики. Обрати можна той, який найбільше підходить саме для вашої ситуації.

Щодо вартості, то джерела безперебійного живлення мають меншу ціну, якщо у них вбудований акумулятор. У разі, коли батарея зовнішня, то вартість буде вища. Але навіть доволі бюджетний безперебійник дозволить коректно завершити роботу приладу.

Також варто звернути увагу на акумулятор. Від його типу та параметрів буде залежати робота безперебійника. Крім того, варто поцікавитися чи можливо змінити акумулятор до закінчення терміну його експлуатації. Зазвичай, вбудовані акумулятори працюють від 2 до 5 років.

Також необхідно подивитися на кількість та тип роз’ємів живлення. Варто звернути увагу на те, які вони і чи підійдуть для вашого регіону. Має бути не менше 4 роз’ємів, а для офісу ще більше.

Для того, що комп’ютер працював без перебоїв можна обрати лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення. Найкраще вибирати прилад, який має вбудований акумулятор. Для того, щоб правильно обрати безперебійник для монітора, потрібно визначити потужність системного блока, монітора, блока живлення.

Джерела безперебійного живлення від магазину Top Unity

Придбати джерела безперебійного живлення рекомендуємо у нашому магазині. У каталозі представлені лише якісні та найбільш популярні моделі, які зарекомендували себе максимально добре. Ви зможете підібрати безперебійник для телевізора, холодильника, роутера, комп’ютера, котла та інших приладів. Кваліфіковані менеджери нададуть консультації та допоможуть зробити вибір швидко та правильно. Гарантію якості та швидку обробку замовлень гарантуємо!
 

Вгору