Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Електрообладнання

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити електрообладнання в Україні

Дуже актуальним та популярним питанням на сьогодні є придбання електрообладнання. Це товари, які надзвичайно необхідні в сучасних умовах, адже без них неможливо повноцінно жити та працювати. Важливість електричного обладнання особливо помітно в часи блекаутів або аварій, бо ж саме вони здатні забезпечити автономність та самостійність користувачів.

Електрообладнання та його види

У магазині Top Unity представлений широкий спектр електротоварів, які допоможуть працювати ефективно та продуктивно. У нас ви можете придбати:

  • Джерела безперебійного живлення
  • Акумулятори загального призначення
  • Інвертори
  • Сонячні панелі
  • Конвертери
  • Системи енергозбережень
  • Портативні зарядні станції

А також багато інших потрібних та корисних електроприладів. Всі товари виготовлені провідними торгівельними марками: Full Energy, APC, Eaton, Philips, Legrand, Digitus, FSP, JACKERY, EcoFlow та інші. Вони зарекомендували себе як хороші та надзвичайно якісні товари, які можуть працювати довго та ефективно. Вся продукція має сертифікати якості та проходить ретельну перевірку перед продажем.

Всі товари з даної категорії орієнтовані на українського споживача та його потреби, адаптовані під сучасні умови. Тому ви можете бути впевнені, що отримаєте саме те, що необхідно.

Для чого потрібні прилади безперебійного живлення?

Значну частину товарів магазину займають прилади, які забезпечують автономність роботи інших електротоварів. Що ж це таке? З технічної точки зору, це прилади, які надають можливість працювати іншим електричним «машинам», коли немає струму в мережі. Вони допомагають уникнути різноманітних серйозних проблем. Особливо популярними є такі прилади для стаціонарних комп’ютерів. Адже у разі раптового вимкнення електрики, можна втратити важливу інформацію. А прилад безперебійного живлення допоможе зберегти все, що необхідно.

Також такі товари використовують для роботи котлів опалення, систем сигналізації, відеоспостереження. До того ж вони також необхідні, коли є нерівномірні характеристики струму в мережі. Дуже часто, безперебійне джерело живлення може бути альтернативою стабілізаторам чи мережевим фільтрам.

Дуже популярними є портативні джерела живлення. Найчастіше вони працюють на основі літієвих акумуляторів. Такі прилади легко переносити, а ще їх можна підключати до сонячних батарей і створити невелику електростанцію прямо у себе вдома.

Для чого потрібні сонячні панелі?

Сонячна панель – це такий прилад, який може «збирати» сонячну енергію та використовувати її для того, щоб виробляти справжню електрику. Є різні види сонячних панелей:

  • Тонкоплівкові. Їх виготовляють з аморфного кремнію, міді та діселеніда індію. КПД такої сонячної панелі становить 6%.
  • Полікристалічні. Їх виготовляють з полікристалів кремнію. КПД – 18%.
  • Монокристалічні. Їх роблять з монокристалів кремнію. КПД – 24 %, а у найсучасніших моделей – 43 %. Відповідно у них ціна найвища.

У магазині Top Unity можна знайти найсучасніші сонячні панелі та забезпечити себе безперебійною енергією в будь-який момент.

Для чого потрібна зарядна станція?

Зарядна станція – у простому розумінні, це велетенський павербанк, який може забезпечити електроенергією великі електроприлади. Наприклад, чайники, телевізори. Такі станції можуть одночасно заряджати кілька приладів, у них досить велика потужність, а ще вони є доволі екологічними. До того ж на дисплеї часто відображається рівень зарядки, а також кількість приладів, що підключені. Дуже часто є мобільний додаток, який можна увімкнути та керувати зарядною станцією. Інколи такі станції інтегрують у систему «Розумний будинок».

Електроприлади від магазину Top Unity

У нашому магазині є величезна кількість необхідних електротоварів. Вони порадують вас високою якістю та доступною ціною. Крім того, ми оперативно обробляємо всі замовлення і доставка електроприладів завжди швидка. Тому замовляючи електротовари у нас, ви завжди можете бути впевнені, що отримаєте максимально якісний товар за невисокою ціною, ще й доволі швидко!

Купуйте якісні електроприлади – обирайте Top Unity!

Вгору