Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Комп'ютерні клавіатури

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Комп’ютерні клавіатури в магазині Top Unity

Повноцінну та комфортну роботу за комп’ютером важко уявити за відсутності відповідної клавіатури. Якщо вона не підключена до ПК, то навіть запустити його може не вдатися. Тому цей аксесуар дійсно можна вважати одним з найголовніших до такого пристрою. Нині клавіатури удосконалюються не менш ніж самі комп’ютери. З кожним роком виходить все більше просунутих та нових моделей на будь-який смак та на будь-які потреби. Навіть попри те, що зараз більшість гаджетів мають при собі сенсорні екрани, попит на клавіатури все одно не знижується. Цей незамінний атрибут виділяється своєю специфікою та зручністю. Оптимально підібраний пристрій при належному догляді зможе прослужити вам не один рік.

У каталозі інтернет-магазину Top Unity ви можете знайти саме ту комп'ютерну клавіатуру, яку й шукали. Асортимент тут широкий, якість товарів перевірена, а обслуговування беззаперечно найкраще!

ТОП виробників клавіатури для комп’ютера

Сучасні комп’ютерні клавіатури, купити які пропонує наш магазин, оснащені всім потрібним функціоналом. Кожна з них має індивідуальні технічні характеристики, особливості та відрізняється серед інших своїм дизайном. В умовах сьогодення, до розробки даного аксесуару всі виробники відносяться максимально серйозно, намагаючись перевершити один одного завдяки введенню нових функцій та цікавих додатків. І не даремно, адже це досить важливий товар серед комп’ютерної периферії, який також потребує постійного оновлення та розвитку.

Майже усі компанії, які займаються виробництвом комп’ютерної техніки також виділяють особливе місце й для клавіатур. Але вони можуть відрізнятися своєю спеціалізацією. Якщо подивитися на такі бренди, як Hator або Razer, то переважна частина їх асортименту – це геймерські клавіатури. Натомість відома світова фірма Logitech пропонує універсальні клавіатури, котрі ідеально підходять для ділових людей та офісних працівників. Проте клавіатури для геймерів вона також випускає. Деякі бренди навіть мають власні ігрові серії, які включають в себе комплекти з комп’ютерними мишками, або з килимками та геймерськими поверхнями тощо.

Клавіатуру якого виробництва обрати – вирішувати звісно тільки вам. Але ви завжди можете звернутись за допомогою до наших менеджерів, які радо дадуть відповіді на будь-які питання та допоможуть вирішити, який саме варіант обрати в тому чи іншому випадку.

Види комп’ютерних клавіатур

Для того, щоб спростити вам процес вибору підходящого аксесуара, радимо спершу навчитись відрізняти комп’ютерні клавіатури згідно з їх видами:

  1. Мембранна клавіатура: цей різновид наразі являється найпопулярнішим для придбання. При цьому коштує така модель не так багато, як інші види комп’ютерних клавіатур. Вона відрізняються тихою роботою, легкістю, компактністю та м’якою віддачею. Щодо недоліків, то сюди можна віднести тривалий час відгуку при натиснутій клавіші та недовговічність. Це така собі бюджетна клавіатура, яка більш підійде для початківців, дітей, або ж для офісних працівників.
  2. Механічна клавіатура: кожна модель такого виду має складну робочу систему. Швидкість реакції на натискання клавіші тут набагато швидша, ніж у мембранних пристроях. Але клавіатури цього типу мають всередині металеву конструкцію, тому усі вони досить важкі та гучні, хоча й відрізняються своєю міцністю. Знаходяться навіть й такі люди, котрі спеціально купують собі такий аксесуар, тільки через те, що він нагадує роботу старої друкарської машинки. Отже, даний варіант може підійти не лише завзятим геймерам, або просунутим комп’ютерщикам, а й навіть письменникам, чи просто творчим особистостям.
  3. Комбіновані клавіатури: ці моделі мають мембранну побудову, але усі клавіші тут механічні. Завдяки цьому досягається швидкий відгук від натискання кнопки та майже беззвучність в ході роботи. При цьому вони не так багато коштують на відміну від громіздкого механічного типу. Комбіновані пристрої сьогодні є не менш поширеними на ринку клавіатур.

Окрім того, кожна модель клавіатури відрізняється своїми специфічними особливостями. Наприклад, у багатьох сучасних моделях відсутні приєднані дроти, що дає змогу вивільнити простір на робочому місці. За допомогою клавіатури можна налагодити гарне підсвічування для ще більшого натхнення та надання навколишньому простору додаткової естетики, а також підібрати оригінальний дизайн за своїм смаком. В умовах сучасності практично у кожної клавіатури є додаткові клавіші для управління мультимедіа.

Особливості конструкції

Товари даного сегменту мають багато переваг для використання, особливо, якщо ми говоримо про інноваційні варіанти. Зазвичай, кожній сучасній клавіатурі притаманні наступні особливості:

  • Вологозахист. Наявність даної характеристики дозволить власникам менше переживати, якщо поряд часто знаходиться склянка з напоєм, тарілка з супом тощо. Бо найпоширенішою причиною виходу цього пристрою з ладу є якраз попадання рідини всередину.
  • Безрамковий корпус. Моделі з такою характеристикою відрізняються від класичних типів клавіатур відсутністю верхньої пластини. Тому по-іншому такі моделі ще називають Skeleton. Клавіші у пристроях такого типу не занурені всередину корпусу, що значно спрощує їх чищення від забруднень.
  • Підставка для рук. Такий елемент добре доповнює дизайн клавіатури та може виявитись до вподоби багатьом користувачам. Як правило, її можна знімати за бажанням. Підставка допоможе людині, що працює за комп’ютером, утримувати зап’ястя у правильному положенні.
  • Існують також компактні та ергономічні клавіатури для Smart TV, котрі можна легко переносити. Часто в таких моделях можна зустріти вбудований Touchpad. Цей додаток може бути корисним для різних специфічних занять, наприклад, при роботі з таблицями.

Наразі клавіатури досить поширені у всьому світі. Їх можна знайти практично на кожному офісному робочому місці чи у сучасному будинку. З плином часу вони тільки набрали своєї популярності та стали ще більш поширеними, як і самі комп’ютери.

Клавіатури для комп’ютера від магазина Top Unity

В асортименті нашого інтернет-магазину представлено велику кількість різноманітних клавіатур. Тому абсолютно кожен може підібрати у нас щось для себе, орієнтуючись як на власні потреби, так і на свій гаманець. Завдяки широкому вибору, на нашому сайті ви зможете купити клавіатуру для комп’ютера будь-якого типу, дизайну, кольору тощо.

Не соромтесь ставити питання нашим менеджерам, вони завжди готові дати аргументовані відповіді. Досвідчені фахівці легко й швидко підберуть потрібний вам варіант, варто лише озвучити їм свої пошукові запити. Варто розуміти, що слід підходити до такої покупки з максимальною відповідальністю, бо з цим аксесуаром вам доведеться контактувати чи не щодня. Тому вкрай важливо, щоб він вам не тільки подобався, але й був якісним, зручним, практичним та тривалим у роботі. Врахувавши усі потрібні аспекти у виборі, при використанні ви зможете отримувати лише задоволення.

Обирайте найкращі комп’ютерні клавіатури, ціна яких найвигідніша в Україні. Зробіть свій вибір на користь магазина Top Unity! І ніколи про це не пошкодуєте!

Вгору