Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Операційні системи та утиліти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити новітні операційні системи та утиліти в TOP-Unity

всі актуальні версії за кращими цінами

Базовим комплексом одиниць софту вважається операційна система, а управління файлами, отримання даних про комп’ютер, діагностику та усунення пов’язаних з його роботою проблем забезпечується сервісною програмою – утилітою.

Купити сучасні ОС та надійні утиліти для їх обслуговування за помірними цінами пропонує наш інтернет-магазин – відповідний товар ви знайдете в каталозі нашого торгового порталу. 

Перевага магазину – найкращий вибір ОС у різноманітних версіях

У TOP-Unity ви знайдете операційні системи останніх поколінь від знаменитого та найбільш затребуваного у світі розробника-монополіста Microsoft, що різняться між собою рядом параметрів:

  • належністю до певного модельного ряду – наряду з серією ОС Windows 10 Pro, що здобула широку популярність та визнання користувачів, у нас є найновіша лінійка Windows 11 – з оновленими системними вимогами та модернізованим скіном;
  • різними версіями мови – є можливість, відповідно до вимог покупця, замовити операційні системи зі зручним та зрозумілим україномовним, англомовним або російськомовним інтерфейсом;
  • цільовою специфікою, функціональністю – в каталозі нашого магазину представлені варіанти такого товару як для домашнього, так і для професійного використання, а також версії ОС для робочих станцій, у тому числі з цифровим ключем;
  • вартістю – ціни на кожну з одиниць відповідної товарної продукції, які є доступними й визначаються технічними характеристиками операційних систем та утиліт, зазначені в каталозі під світлинами.

Розділ даного товару включає також обладнання у вигляді електронних ключів модельного ряду Projekt та ліцензій, наприклад, сертифіковану програму для оптимізації ресурсів Synology Camera License.

Чому Windows є найпопулярнішою ОС: цікаві факти

За даними аналітиків, саме цій операційній системі віддає перевагу понад 90% користувачів.

Високий рейтинг ОС Windows, купити яку у нас можна вигідно зі швидкою доставкою за адресою покупця, пояснюється низкою її плюсів:

  • простотою інсталяції ПЗ;
  • інтуїтивним та комфортним у застосуванні графічним інтерфейсом;
  • великим вибором застосунків та функцій;
  • постійною підтримкою апаратної частини;
  • підвищеною захищеністю (підтримкою безпечного завантаження).

Останні версії даного продукту характеризуються покращеною продуктивністю та бездоганною надійністю роботи, можливістю якісного виконання багатьох задач, інтеграції в систему нових модулів та сумісністю з різними платформами. Додаткові достоїнства Windows 10/11 – знижені витрати ресурсів та підтримка функцій для кастомізації інтерфейсу.

Утиліти та їх призначення

Базове завдання утиліт полягає в прискоренні процесів розробки програмних продуктів. Такі сервісні програми дозволять згенерувати код програми та необхідні документи, виконати автоматичну компіляцію, у тому числі попередню, пов’язану з обробкою коду.

Це засіб, щоб розширити тонке налаштування існуючих ОС або програм – перепрограмуванням та перепрошивкою пам’яті тощо.

Якщо вам потрібні сертифіковані операційні системи та утиліти з демократичною вартістю та офіційною гарантією якості від виробника – звертайтеся в магазин Top Unity! Тут на вас завжди чекають найкращі ОС та утиліти, бездоганний сервіс, безкоштовна консультація спеціалістів та швидка доставка замовлень по всій Україні!

Вгору