Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Програмне забезпечення та хмарні сервіси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити програмне забезпечення та хмарні сервіси в онлайн-маркеті TOP-Unity

вигідні рішення для бізнесу й домашнього використання

Комп’ютер чи ноутбук має бути адаптованим до якісного виконання необхідних, відповідних його призначенню функцій. У зв’язку з цим є важливим правильний підбір ПЗ (софту) та хмарного сховища.

Інтернет-магазин Top Unity пропонує відповідні товари в асортименті за прийнятною вартістю – у нас ви зможете замовити ці актуальні комплектуючі з доставкою в будь-який куточок України. Професійно компетентні менеджери нашої компанії допоможуть визначитися з варіантом та версією товару даної категорії, залежно від цільової специфіки роботи гаджета клієнта.

Вибір ПЗ для комп’ютерної техніки: важливі моменти

Претендентам на покупку програмного забезпечення варто знати, що в нашій країні використання контрафактного софту, який ще називають «піратським», заборонено на законодавчому рівні.

Це означає, що наслідками вибору ПЗ без ліцензії стане відповідальність користувача, в тому числі адміністративна, цивільно-правова й навіть кримінального характеру.

Такі неприємності не загрожуватимуть нашим покупцям – адже ми продаємо виключно ліцензований софт із кращим рівнем якості та технологічності.

Відповідні варіанти ПЗ вирізняються функціональністю – вони включають програми для друку, виконання графічних зображень та перегляду документації, в тому числі офісної. Найбільш серйозні версії дозволяють створювати тривимірні моделі та розробляти високотехнологічні проєкти.

Ми пропонуємо універсальне програмне забезпечення для домашніх комп’ютерів, а також його спеціалізовані варіанти з розширеним функціоналом, адресовані фахівцям – проєктувальникам, конструкторам, дизайнерам, технологам, верстальникам тощо. У нас можна замовити такий продукт для офісних ПК та маркетингових інформаційних систем комерційних підприємств.

Призначення та видова специфіка хмарних сервісів

Віртуальні, або хмарні сервіси являють собою інтернет-сервери, що забезпечують надання віртуальних ресурсів комп’ютерної обробки даних за запитом для інших пристроїв.

Завдяки хмарним сервісам,  на вимогу стає можливим мережевий доступ до ресурсів типу застосунків, сховищ, додатків – це необхідна умова роботи закладів сучасного бізнесу.

Класифікуються хмарні сховища відповідно до рівня складності. Наразі найпростішим варіантом, що підійде для системних адміністраторів, є IaaS, а порівняно досконаліша альтернатива, PaaS, є оптимальним вибором для розробників.

Найбільш передовим типом хмарного сервісу є SaaS – він надає можливість доступу до сервісів, які можуть використовуватися на будь-яких пристроях, підключених до інтернету. Відповідну версію варто купити для масштабного бізнесу.

Обирають хмару для зберігання комп’ютерних даних, беручи до уваги потреби користувача та спектр корисних функцій сервера.

Чому ПЗ та хмарні сервіси купити варто саме в Top Unity?

Ми рекомендуємо замовити такі електронні програми саме у нашому магазині, адже покупка цих комплектуючих в Top Unity має наступні переваги:

  • на кожну одиницю товару відповідної категорії в нас є ліцензія та сертифікат – ми не практикуємо продаж контрафактних аналогів, заборонених законодавством України;
  • у нас широкий вибір відповідної продукції від міжнародного лідера – знаменитої компанії Microsoft, що впродовж останніх десятиліть очолює світовий рейтинг розробників ПЗ;
  • наші ключові принципи – демократичність цінової політики та індивідуальний підхід до кожного покупця (вартість програмного забезпечення та хмарних сервісів у нас поступається їх преміальній якості, а служба підтримки надає клієнтам консультації безкоштовно);
  • спосіб доставки та форму оплати товару замовник обирає на власний розсуд – це зручно та надійно!

Звертайтеся – купуйте сучасне програмне забезпечення та хмарні сервіси за адекватними цінами у продавця з бездоганною репутацією! Покупкою таких товарів в Top Unity задоволені завжди всі.

Вгору