Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Гумове покриття

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити гумове покриття в Україні

Різновид матеріалів для покриття підлоги сьогодні дуже великий. Можна без жодних проблем обрати той матеріал, який потрібен саме тут і зараз. Одним із найпрактичніших і найдовговічніших матеріалів є гумове покриття. І досягти такої популярності йому вдалося завдяки своїй універсальності – покриття із гуми підходить однаково добре як для облаштування внутрішніх кімнат будівлі, так і для встановлення на вуличних терасах чи інших зонах.

Де можна встановити гумову підлогу?

Гумове покриття купити яке ми пропонуємо, чудово підійде для:

  • Вуличних дитячих та спортивних майданчиків;
  • Закритих спортивних та танцювальних залів;
  • Виробничих та складських приміщень;
  • Гаражів та автомийок;
  • Адміністративних комплексів;
  • Присадибних ділянок;
  • Басейнів тощо.

Слід також зазначити, що гумове покриття травмобезпечне, надійне, практичне і довговічне. Купивши його один раз, можна забути про зміну підлогового покриття на досить тривалий термін.

Види та особливості гумового покриття

За принципом укладання покриття із гуми поділяють на три види:

  • Наливна гума – виготовляється шляхом змішування гумового гранульованого матеріалу з певними спеціальними смолами та хімічними з'єднувачами, а потім наливається на підготовлену підлогу. Цим вона створює міцну та стійку поверхню;
  • Гумова плитка - виготовляється з гуми чи гумової крихти, і виглядає як плита або панель. Така плитка може мати різні розміри та товщину, а використовується вона для покриття підлоги як у внутрішніх кімнатах будинку, так і у дворах чи інших вуличних зонах.
  • Рулонна гума – виготовляється з тієї ж гумової крихти (гуми), але представлена у вигляді рулонів. Такий вид покриття комфортний у використанні, має чудову амортизацію та відмінну стійкість до великих навантажень. Саме тому рулонна гума часто використовується для укладання підлоги на дитячих та спортивних майданчиках.

Обрати гумове покриття можна так само легко, як і його встановити. Монтаж даного матеріалу доволі швидкий. З ним можна впоратись і самостійно, зекономивши при цьому на послугах спеціалістів. Крім того, такий матеріал не потребує особливого догляду, варто всього лише дотримуватись рекомендацій виробника.

До того ж покриття із гуми виготовляється в різних товщинах. Ви можете обрати потрібну товщину орієнтуючи на власні потреби. А ще існує дуже великий різновид кольорів даного покриття. Завдяки чому не виникає жодних перешкод, щоб купити гумову плитку, яка буде точно підходити під інтер’єр приміщення.

Гумове покриття від магазину Top Unity

Тож годі вагатись! Починайте діяти! І розпочати варто з того, що потрібно замовити гумове покриття в магазині Top Unity. Великий асортимент справді якісних матеріалів, вигідна ціна на покриття із гуми, швидка обробка замовлень та їх відправка, а також професійна консультація менеджерів гарантовані кожному клієнту!

Вгору