Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Зарядні станції

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити портативну зарядну станцію в Україні

В Україні за нинішніх умов є дуже популярними портативні зарядні станції. Вони доступніші і компактніші, ніж генератори чи джерела безперебійного живлення, але можуть досить успішно допомогти вирішити проблему відсутності електроенергії.

Що таке портативна зарядна станція?

Така станція є «золотою серединою» між потужним генератором та малопотужним павербанком. Адже вона є відносно недорогою, проте може цілком забезпечити енергією домашні електроприлади. Це екологічно чистий прилад для «роздачі» електроенергії, адже для станції не потрібно бензину чи дизелю, вона працює від акумулятора. Потужність зарядної станції набагато вища, ніж у звичайного павербанка, хоча принцип роботи такий же.

До такого джерела електроенергії можна підключити відразу кілька споживачів: все залежатиме від тієї моделі, яку ви оберете. В магазині Top Unity є зарядні станції найвідоміших торгівельних марок. Наприклад, BLUETTI, TRAMSMART, XO, Utepo, EcoFlow, JACKERY, PECRON. Вони дають можливість отримувати електроенергію і при цьому не буде шкідливих вихлопів газу чи шуму.
Експлуатувати портативну зарядну станцію дуже легко. Адже її потрібно просто вчасно заряджати за допомогою кабелю. Більшість таких станцій може заряджатися через розетку 220 вольтів, але є  й такі, які можна заряджати за допомогою прикурювача в автомобілі. Крім того, часто в комплекті йде спеціальний адаптер. У більшості випадків станція від розетки зарядиться через 6 годин, а в автомобілі - через 12 год.  Таку річ зручно брати з собою будь-куди: у ліс, на дачу, на рибалку.

Переваги портативних зарядних станцій

Є чимало переваг у портативних зарядних станцій. До основних належать наступні:

 • Мобільність та невеликий розмір, що дозволяє її легко переносити.
 • Можна підключати кілька користувачів струму одночасно. Роз’ємів може бути досить багато.
 • Можна заряджати і від розетки, і від прикурювача. При цьому, часу на заряд йтиме відносно мало. А, якщо забули зарядити, то вже за 60-70 хвилин пристрій буде заряджено більше, ніж наполовину. Що дуже зручно.
 • Навіть коли станція в процесі заряджання, до неї все одно можна підключати прилади. Особливо, це важливо в ситуації, коли заряджання відбувається в автомобілі. Зарядка буде повільною, але все ж таки - вона відбуватиметься.
 • Зарядні станції мають різні потужності. Можна обрати будь-яку, залежно від особистих потреб.
 • Станції досить міцні, потужні, а їхня електроніка захищена від пошкоджень.
 • Спеціальні захисні механізми гарантують захист станціям при перепадах напруги, а також при змінах температур навколишнього середовища.
 • Зарядна станція – це екологічно чистий спосіб отримати електроенергію.
 • Комфорт і зручність у користуванні.

Види портативних станцій

Є кілька видів зарядних портативних станцій. Чим вона потужніша, тим більше приладів до неї можна підключити. Такі прилади діляться на:

 • Малопотужні - мають потужність до 700 Вт. Вони необхідні для того, щоб підключати невеликі електроприлади. Зазвичай,  мають досить багато роз’ємів (7-9). З ними одночасно можна заряджати кілька приладів, швидкість роботи при цьому досить висока.
 • Середньопотужні - мають потужність до 2 кВт. Такі станції чудово підходять для зарядки холодильника, бойлера і т.п.
 • Високопотужні - їх потужність може сягати 5 кВт. З їх допомогою можна зарядити абсолютно всі домашні прилади й не тільки.

У магазині Top Unity ви можете обрати портативну станцію будь-якої потужності, орієнтуючись при цьому суто на власні потреби.

Де використовувати портативну зарядну станцію?

Те, скільки споживачів зможе підключитися, визначається потужністю станції. Якщо прилад малопотужний, то ним можна зарядити планшети, телефони, ноутбуки, смарт-годинники, фотоапарати, колонки, плеєри, відеокамери.

Якщо станція має середню потужність, то вона може зарядити лампи, невеликі холодильники, газові котли. А станції, які мають потужність 5 кВт, здатні зарядити потужні холодильники, морозильні камери та бойлери. Для цього потрібно підключитися до них через перехідник. Зазвичай, добре зарядженої потужної станції може вистачити на кілька днів.

Портативні зарядні станції від магазину Top Unity

Портативна зарядна станція – це однозначно краще рішення у разі, якщо вам потрібно заряджати велику кількість приладів одночасно. У каталозі нашого інтернет-магазину представлені виключно якісні джерела, на кожен з яких діє гарантія. При цьому ціна портативних джерел заряду невисока, а якість – відмінна. Наші консультанти дадуть відповіді на всі питання, а доставка буде швидкою та надійною. Тож зупиніть свій вибір на магазині Top Unity - і точно не пошкодуєте!

Вгору