Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Опалювальні котли

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Опалювальні котли від магазину Top Unity

створюйте теплий дім разом з нами

Опалювальні котли - це незамінний елемент будь-якого будинку. Вони забезпечують теплом і комфортом ваших домочадців у холодну пору року. Однак, вибрати правильний котел непросто. На ринку представлені різні моделі з різними характеристиками та цінами.

Наш магазин пропонує широкий вибір такого обладнання і тому готовий дати гідні рекомендації щодо того, як вибрати оптимальні опалювальні котли для дому.

Види та переваги

Опалювальний котел для дому поділяється на кілька основних видів:

  • Газовий котел опалювальний. Найпопулярніший вид в Україні. Товари даної категорії відрізняються високою ефективністю та відносно низькою ціною.
  • Опалювальний котел електричний. Зручний варіант для будинків, які мають доступ до електроенергії. Однак, електрокотли є найдорожчим видом опалювального обладнання, і це потрібно враховувати при їх виборі.
  • Твердопаливний котел. Економічний варіант для будинків, які мають доступ до твердого палива, наприклад, дров, вугілля або брикетів.
  • Дизельний опалювальний котел. Ефективний варіант для будинків, які не мають доступу до газу або електроенергії. Однак, дизельні котли є найбільш шумними та, звісно, мають один вагомий недолік – вони забруднюють атмосферу.

Вибір опалювального котла за потужністю

Потужність даного обладнання насамперед повинна відповідати площі вашого будинку. Для розрахунку необхідної потужності можна скористатися наступною формулою:

P = S * Q / 10

де:
P - необхідна потужність котла, кВт;
S - площа будинку, м²;
Q - тепловтрати будинку, Вт/м².

Тепловтрати будинку можна визначити за допомогою спеціальної програми, або звернутися за допомогою до фахівця. Наразі це абсолютно не є проблемою.

Вибір опалювального котла за типом палива

Вибір типу палива залежить від ваших індивідуальних потреб, побажань та можливостей. Якщо ви маєте доступ до газу, то газовий котел є найкращим варіантом. І якщо відповідно ви можете собі дозволити використання електрики у великих об’ємах, то доцільно буде придбати електричний вид такого теплового обладнання.

Вибір котла за додатковими функціями

Крім основних характеристик, при виборі опалювального котла також варто звернути увагу на додаткові функції, які можуть бути корисними для вас. Наприклад, деякі котли мають вбудовані термостати, які дозволяють автоматично регулювати температуру в будинку. Інші варіанти - мають вбудовані системи безпеки, які, своєю чергою, захищають котел від перегріву або замерзання. Кожна з цих функцій має безумовні переваги та передбачає більш зручне використання такої техніки в будинку.

Де купити опалювальний котел? Найкращі варіанти від магазину Top Unity

Опалювальний котел купити можна в багатьох точках продажу, проте від вибору продавця залежить чимало важливих факторів. Насамперед ціна на опалювальні котли – вона може бути різною навіть на один і той же товар, і саме від продавця залежить те, наскільки вигідною він її може зробити для своїх клієнтів.

Магазин Top Unity пропонує широкий вибір газових та електричних котлів, ціна на які найкраща в Україні. У нашому каталозі представлені товари тільки від провідних та перевірених виробників, з якими ми працюємо по дуже вигідних умовах. Тому й кінцевому споживачу можемо запропонувати купити опалювальний котел недорого!

Обравши інтернет-магазин Top Unity, ви отримуєте можливість проконсультуватись з досвідченим менеджером абсолютно безкоштовно! Професійний та компетентний спеціаліст нашої компанії з легкістю дасть відповіді на всі питання та допоможе обрати потрібну модель опалювального обладнання. Тож звертайтесь – тут вам завжди раді! Швидка обробка замовлень та своєчасна їх доставка буде приємним бонусом!

Вгору