Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Вентилятори

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Вентилятори – особливості, видова специфіка та переваги безпровідних моделей від Top Unity

Вентилятор є одним із відомих приладів кліматичної техніки, що здобув популярність давно й не збирається здавати своїх позицій, навпаки з часом стає більш функціональним, модернізованим.

У нашому магазині можна придбати такий прилад в асортименті – і це не тільки класичні моделі, що працюють від електромережі: ми пропонуємо замовити й безпровідний вентилятор, обладнаний автономними елементами живлення.

Особливості конструкції та функціоналу

Стандартні вентилятори, обладнані кабелем зі штепсельною вилкою, мають один спільний недолік – вони є доволі громіздкими, важкими й не можуть працювати там, де нема можливості підключення до електричної мережі.

Інша справа – вентилятор безпровідний. Він являє собою переносний пристрій, що працює від батарейок, у тому числі таких, що заряджаються, або від мініатюрного акумулятора. 

Такі пристрої випускаються в різних конструктивних варіантах. Наявність спеціального кріплення допомагає фіксувати ці девайси на різних предметах, у тому числі на стільниці.

Сучасні виробники випускають такі вироби з різними варіантами фіксатора. Моделі на прищіпці можна прикріплювати за допомогою відповідної деталі до предметів одягу або сумки, безпровідні вентилятори з присоскою підходять для встановлення на будь-яких твердих поверхнях, а елемент у вигляді ніжки дозволяє зручно нести пристрій у руці.

Наразі створені навіть варіанти таких кишенькових вентиляторів, що підключаються до комп’ютерних гаджетів або смартфонів через порт USB. Це вирішення проблеми підзарядки пристрою, наприклад, у дорозі.

Актуальною є лінійка відповідних вентиляторів настільних від бренду GXQC (КНР), що входить до асортименту товарів нашого магазину.

Її представники обладнані інтегрованим елементом живлення у вигляді літієвої батареї з ресурсом безперервної роботи близько 8 годин.

Заслуговує на увагу і безпровідний вентилятор для ванної на батарейках з індикатором вологості або для туалету – цей пристрій, що працює практично безшумно, виконує функцію витяжки та вентиляції в сантехнічних приміщеннях.

Такий прилад, який монтують у вентиляційну шахту, приводиться в дію вимикачем освітлення, а час роботи девайсу після вимикання світла можна програмувати.

Переваги вентиляторів на батарейках чи акумуляторі з онлайн-маркету TOP-Unity

Наш каталог пропонує широкий вибір настільних вентиляторів серії GXQC, що стала популярною, завдяки багатьом своїм плюсам, перелік яких ми наводимо нижче

ергономічна компактність – пристрої легкі, мають компактні габарити, зручні для перенесення, легко поміщаються в невеликий рюкзак чи дорожню сумку;

  • потужний двигун – ефективна й тривала безперебійна робота аксесуарів забезпечується безщітковим моторчиком;
  • кілька режимів швидкості – наприклад, у моделі GXQC D607 їх три, що дозволяє обрати ідеальну інтенсивність вентиляції відповідно до довколишніх умов та індивідуальних потреб користувача;
  • наявність надійного поворотного механізму у вигляді прищепки – це можливість встановлювати девайси не тільки на столі;
  • низьке споживання енергії – акумулятор пристроїв має значний ресурс роботи;
  • такі прилади можна заряджати від будь-якого USB-порту 5V – вони підключаються до павербанків, мережевих адаптерів і ноутбуків (зарядний кабель входить до комплектації виробів);
  • стильний і модний та естетичний дизайн – у нас можна вибрати такі корисні речі у різних кольорових версіях, від лаконічних чорно-білих відтінків до рожевих, гламурних та оригінальних.

До плюсів цього актуального вентиляційного пристрою можна по праву віднести також надійність і безпечність експлуатації, що є важливими критеріями на користь його вибору.

Підібрати найкращий безпровідний вентилятор для ванної чи настільний його варіант у нашому магазині відповідно до ваших вимог, фінансових можливостей та смаку допоможуть професійно компетентні менеджери TOP-Unity. Звертайтеся – якість нашої кліматичної техніки значно вища від її доступної вартості!

Вгору