Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Зволожувачі повітря

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Купити зволожувач повітря в Україні

спокій, здоров'я та комфорт у вашому домі

Зволожувач повітря – це пристрій, який підвищує вологість повітря в приміщенні. Він використовується для створення комфортного мікроклімату, який корисний для здоров'я людини.

Переваги використання зволожувача повітря

Купити зволожувач повітря буде дуже грамотним рішенням у вашому побуті, тому що в першу чергу це врази захистить вас від захворювань і взимку не треба буде морозити кімнату ради провітрювання. Тож, наведемо декілька переваг використання такого приладу:

 • Усунення статичної електрики. Сухе повітря часто є причиною статичної електрики, яка може викликати неприємні відчуття на шкірі та пошкоджувати електроприлади. Зволожувачі повітря допомагають усунути статичну електрику, роблячи перебування в приміщенні більш приємним.
 • Покращення якості сну. Сухе повітря може ускладнювати засинання і викликати нічні пробудження. Ці пристрої допомагають покращити якість сну, зробивши його більш глибоким і спокійним.
 • Зменшення ризику захворювань. Сухе повітря може погіршити стан шкіри, слизових оболонок і дихальної системи. Зволожувачі повітря, купити які можна у нас, допомагають знизити ризик захворювань, зробивши повітря в приміщенні більш здоровим.

Як правильно вибрати зволожувач повітря?

При виборі зволожувача повітря необхідно враховувати такі фактори:

 1. Розмір приміщення. Для зволоження невеликого приміщення достатньо буде компактного пристрою, а для великої кімнати знадобиться більш потужний зволожувач.
 2. Тип зволожувача. Існує кілька типів зволожувачів повітря: ультразвукові, холодні, гарячі. Ультразвукові зволожувачі є найбільш поширеними, але вони можуть утворювати накип. Холодні не утворюють накип, але вони менш ефективні. Гарячі є найбільш ефективними, але вони можуть сушити шкіру.
 3. Додаткові функції. Багато цих девайсів мають додаткові функції, такі як іонізація повітря, ароматизація, таймер тощо.

Види зволожувачів повітря та їх особливості

Існує кілька видів зволожувачів повітря, які відрізняються за принципом дії:

 1. Ультразвукові. Працюють від вібрації мембрани, яка розбиває воду на дрібні крапельки. Це найпоширеніший тип зволожувачів. Такі зволожувачі є відносно недорогими, простими у використанні та ефективними.
 2. Електростатичні зволожувачі. Зволожують повітря за рахунок статичної електрики. Вони не утворюють накип, але менш ефективні, ніж ультразвукові. Електростатичний тип цього девайсу є хорошим вибором для людей, які страждають від алергії, оскільки вони не виділяють в повітря мікрочастинки.
 3. Парові зволожувачі. Зволожують повітря за допомогою випаровування води. Вони є найбільш ефективними, але можуть сушити шкіру. Такі зволожувачі є хорошим вибором для людей, які проживають в регіонах з дуже сухим кліматом.

Кому варто придбати зволожувач повітря?

Придбати зволожувач повітря варто людям, які:

 • мають суху шкіру або волосся, захворювання дихальної системи; 
 • мають маленьких дітей або домашніх тварин;

Особливо корисним зволожувач повітря буде для людей, які:

 • проводять багато часу в приміщенні (наприклад, люди, які працюють вдома, навчаються дистанційно або просто багато часу проводять вдома);
 • сплять в сухому приміщенні.

Чому варто замовити зволожувач повітря в інтернет-магазині TopUnity?

TopUnity є інтернет-магазином широкого вибору кліматичного обладнання за привабливими цінами. Особливо популярним товаром даної категорії є зволожувачі повітря. У нас представлений багатий асортимент різних моделей, які відрізняються способом зволоження повітря, а також різними додатковими функціями. Ви без проблем зможете підібрати необхідний вам пристрій за доступною ціною і бажаним функціоналом.

Тож оформляйте замовлення прямо зараз і насолоджуйтеся комфортним мікрокліматом у своєму домі!

Вгору