Додайте товари в бажання
Додати товари для порівняння
0
Каталог
Укр

Водонагрівачі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою
Відображення:

Електричні водонагрівачі нового покоління в TOP-Unity

оптимальний вибір бойлерів та інших пристроїв для забезпечення ГВП

Часи, коли люди отримували гарячу воду шляхом нагрівання її на вогнищі, печі або плиті, давно минули. Наразі кожен знає, що для цього треба просто купити водонагрівач – спеціальний агрегат з нагрівальним елементом. 

Таку техніку, необхідну для комфорту в оселі, пропонує у величезному асортименті наш магазин. Ми розкажемо про переваги придбання даних апаратів в онлайн-маркеті TOP-Unity, а ще дамо деякі корисні поради щодо вибору відповідних електроприладів і наведемо цікаві факти про них.

Чому варто замовити електричний прилад для нагрівання водопровідної води у нас?

Наш магазин є найкращим варіантом для придбання побутової техніки даної специфіки – і це очевидно:

 • ми пропонуємо водонагрівач купити за обґрунтованими, вигідними цінами – на окремі моделі товару даної категорії поширюються акційні знижки, помічені червоним у каталозі;
 • пишаємося солідним асортиментом такої техніки – у наявності близько двох сотень найменувань відповідної продукції, тож вибирати є з чого;
 • у TOP-Unity ви купите бойлер, водонагрівач електричний різноманітних видів, і всі ці моделі розроблені й зібрані топовими брендами – найбільш високий попит спостерігається на продукцію легендарних корпорацій Gorenje (Словенія), Ariston та Zanussi (Італія), Bosch (Німеччина);
 • в магазині така техніка представлена з різними показниками потужності – переважно від  1 кВт до 2,5 кВт, хоча є й потужніші модифікації;
 • ви можете обрати електричні бойлери, водонагрівачі з різним типом управління – від практичної механіки до високотехнологічних електронних налаштувань;
 • на всю водонагрівальну електротехніку поширюється офіційна гарантія від виробника, що засвідчує її преміальну якість.

Визначитися з підходящою модифікацією покупцям допомагає наша служба підтримки клієнтів – консультують їх менеджери інтернет-магазину безкоштовно!

Як обрати бойлерний чи інший водонагрівач: рекомендації

Під час вибору електроприладу для ГВП варто врахувати кілька аспектів.

 1. Функціональний тип техніки. Вона буває накопичувальною, непрямого й комбінованого нагріву, кухонною та проточною.
 2. Вид ТЕНа. Комплектуються ці прилади сухими або мокрими водонагрівальними елементами. Перший варіант вважається надійнішим. Альтернатива потребує заміни раз у 3-5 років.
 3. Характеристики металевого бака. Мається на увазі товщина та внутрішнє покриття ємності для нагріву води. Практичне рішення – емальована поверхня бачка, хоча нержавіючий метал слугує довше. Поціновувачам інноваційних альтернатив можна зробити вибір на користь склокерамічно-титанового напилення.
 4. Систему автоматичного управління. Механічні налаштування здобули надійну репутацію, проте цифровий варіант є сучаснішим.
 5. Особливості монтажу. Звертайте увагу на напрямок підведення труб (він може бути верхнім, нижнім або лівостороннім), крім того, одні моделі передбачають горизонтальне встановлення, а інші – вертикальне.
 6. Важливий фактор – ємність резервуара. Кожен водонагрівач, бойлер має свою місткість – літраж, як і інші технічні характеристики, зазначається в інструкції з його експлуатації.
 7. Форму бака. Конфігурація його буває квадратною, прямокутною, круглою або циліндричною. Багато сучасних електричних нагрівачів води також вирізняє дизайн Slim, що нагадує трохи розширену донизу діжку.

Яку б модель такої електротехніки ви б не обрали у нас, це буде добротний та надійний водонагрівач, ціна якого не виявиться завищеною.

Цікаві історичні факти

Відомо, що перші прилади для нагрівання води були сконструйовані на початку нашої ери. Вони являли собою виготовлену з бронзи конструкцію, всередині якої знаходилися труби.

У другій половині  XVII століття з’явились пристрої аналогічного призначення сонячні, потім газові – їх розробниками були швейцарець Горацій де Соссюр та науковець із Лондону Бенджамін Ведді Моен.

Водонагрівач електричний, презентований на виставці в Берліні у 1889 році, став їх удосконаленою версією.

Відтоді така техніка пережила чимало модернізацій, ставши в рази досконалішою.

Якщо вам потрібен сучасний водонагрівач на кухню чи в душову, замовляйте його у нас – купуйте техніку в магазині, що заслуговує на довіру!

Вгору